Hledáme lidi, kteří nám mohou co nejdříve pomoct s rozjetými projekty.

Frontend vývojář / kodér (junior)

Baví tě kódovat HTML? Cítíš se jako ryba ve vodě, když vytváříš design webovky pomocí CSS? Jsi nadšený programátor klientských aplikací v Javascriptu? Jen ty zkušenosti ještě nejsou to pravé ořechové?

To nám nevadí, každý nějak začínal a z našich vlastních zkušeností víme, že nejvíc se naučíš na reálných projektech a při práci s lidmi, kteří se vzájemně chtějí naučit nové věci, postupy a inspirovat se.

Frontend vývojář / javascript / kodér (senior)

Jsi zkušený borec na frontendu? Jsi specialista na HTML a CSS nebo Javascript? Převést pro tebe návrh do živého HTML je pro tebe hračka? Umíš vytvořit klientskou aplikaci pomocí javascriptových frameworků nebo ty vystačí jen Vanilla JS? Už jsi udělal desítky různých webů? Pokud něco z výše uvedeného na tebe sedí a chceš vytvářet užitečné služby, produkty nebo aplikace, tak jsi tu správně a tak pokračuj dále!

Hledáme někoho, kdo má již reálné zkušenosti a může nám co nejdříve pomoct s rozjetými projekty, především na projektech pro televizi Prima.

Programátor PHP / Python / Javascript = backend specialita

Trávíš většinu času v Linuxu, konzoli či textovém editoru? Jsi jako doma třeba v Pythonu, PHP, C++ nebo dokonce v Javascriptu na serveru? Zkoušíš a učíš se nové věci a postupy? Sleduješ dění na internetu z technologií a vývoje? Pokud něco z výše uvedeného na tebe sedí a chceš vytvářet užitečné služby, produkty nebo aplikace, tak jsi tu správně a tak pokračuj dále!

Nenašel jsi svou pracovní pozici 
a chceš u nás pracovat?

Napiš nám, dáme řec a uvídíme :)

Jak to u nás funguje?

U nás bys marně hledal „píchačky“, ale za to najdeš vřelost, upřímnost a otevřenost. Důležitý je výsledek a ne to, že máš „odkroucených“ svých osm hodin. Respektujeme tvé soukromí, ale na druhou stranu vyžadujeme odpovědnost a samostatnost. Pracovní dobu máme flexibilní a dle potřeb každého. Díky tomu je práce pro nás především radostí a zábavou.

Kde budete pracovat?

Naše kancelář se nachází v centru Prahy, konkrétně na Tylově Náměstí 1. Můžeš se za námi stavit a na kus řeči, dát si u nás kafe a celé to omrknout. Nejsnazší je cesta MHD nebo pešky, protože autem se v centru parkuje mizerně.

Plat, počítač...?

Ano, plat je samozřejmostí a jeho výše se odvíjí od tvých zkušeností, přínosu a samozřejmě velikosti a typu úvazku. Své místo, stůl a počítač dostaneš také (pokud tedy budeš chtít) a pracovat můžeš na libovolné platformě. U nás jedem převážně na Mac OS.

Jaký úvazek?

Nabízíme možnost pracovat na hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, ale i externě (zakázkově) na živnostenský list. Je to o vzájemné dohodě a možnostech.

Kdo bude můj šéf?

Šéfem budeš ty sám. Samostatnost, iniciativa a odpovědnost zaručuje to, že „typický šéf“ není třeba. Já a Karel jsme dlouho pracovali ve velké firmě a moc dobře víme, jak šéf umí vzít chuť do práce. Navíc za každého mluví jeho práce.

Z formálního pohledu má firma dva majitele, konkrétně Pepu a Karla, ale je trošku něco jiného. Jsme spíše kolegové, kamarádi a moc rádi se podělíme a předáme své zkušenosti těm, kteří o to budou stát (do hrobu si je fakt odnést nechci). Přeci jenom přes 10 let v Seznam.cz a každodenní práce na vývoji služeb a aplikací nám pár zkušeností přineslo.

Jak se přihlásit?

Je to jednoduché. Stačí napsat email Pepovi na josef.sima@supro-nivelo.com. Obsah emailu je na vašem uvážení, nemáme a nechceme dávat požadavky.